fbpx

Jak często sprzątasz dom?

Średnio mniej więcej raz w tygodniu. Czasami częściej, czasami rzadziej.
Cóż, teraz pytanie brzmi: jak często czyścisz laptopa? Wielu zdziwionych odpowiada: „Po co to czyścić? I tak to działa. Cóż, przegrzewa się, bo stary jest. ”
Żaden laptop nie przegrzewa się, ponieważ jest stary. Ekstremalne obciążenia, wysuszona pasta termo-przewodząca, kurz w środku – są to przyczyny przegrzewania, a często awarii sprzętu.
W przypadku laptopa zatkanie i przegrzanie jest jak zwykłe przeziębienie dla ludzi. Łatwo je złapać, łatwo wyleczyć, ale jeśli nie będziesz traktował tego poważne, wystąpią komplikacje.
W przypadku laptopa, takie komplikacje prowadzą do awarii procesora lub układu karty graficznej, a zatem do bardzo drogiej naprawy.
Czym jest niebezpieczny kurz dla laptopa?
Jest mikroskopijny i jest wszędzie. Nawet jeśli pracujesz na laptopie w sali operacyjnej, z czasem znajdziesz w nim całe grudki pyłu.
W przypadku laptopów jest to o wiele poważniejszy wróg niż w stacjonarnych komputerach.Jest to związane z przestrzenią. Laptopy to urządzenia wymagające transportu, a oszczędność miejsca jest jednym z najważniejszych punktów.
Z tego powodu w laptopie jest bardzo mało miejsca na ruch powietrza, a kiedy układ chłodzenia zapycha się kurzem, przestaje on wypełniać swoje obowiązki.
Co zrobić z kurzem wewnątrz laptopa, jeśli nie jesteś specjalistą technicznym? Bez paniki. Najłatwiej jest skontaktować się z serwisem. Nasz serwis czyści laptopy i robi wymianę pasty termo-przewodzącej w atrakcyjnej cenie. Mamy również usługę dostawy.

kurz w laptopie

laptop po czyszczeniu

+1

Kontakt

Jesteśmy do Twojej dyspozycji
Gdańsk: ul. Ostrołęcka 3c
Godziny pracy:
poniedziałek - piątek
od 11.00 do 19.00